ABB Mistral Panoları

Yeni system Pro E Comfort MISTRAL® Serisi dağıtım kutuları; endüstri, ticari bina veya konutlar gibi tüm farklı dağıtım sisteminde uygulama özgürlüğünü ve esnekliğini sunmaktadır.

Hızlı ve Kolay Kurulum
Geniş iç alan kablolamayı daha da kolaylaştırır. Kablo klipsleri ve delikleri, kabloların dağıtım kutusu çerçevesine basit kablo bağları ile sabitlenmesine olanak sağlar. Nötr ve toprak (PE) bağlantısı için iki farklı renkteki geçmeli terminal blokları dağıtım kutusunun üst ve alt tarafına takılabilir. System pro E comfort MISTRAL® serisi dağıtım kutuları farklı uygulamalar için farklı aksesuar seçenekleri ile tüm sistemlere tam uyumludur.

Zarif Tasarım Özellikleri
Halogen free (GWT650 serisi), geri dönüşümlü termoplastikten yapılmış olan seri, IP41 ve IP65 koruma sınıfındadır. Sıva altı ve sıva üstü seçenekleri ile dekoratif gereksinimlerinize her zaman uyacak bir çözüm sunabilmektedir. Diğer zarif tasarım özellikleri arasında 180° açılan kapak dağıtım kutularının içine tam erişilebilirlik sağlamaktadır, iki farklı kapak rengi seçeneği ile (petrol mavisi ve opak) şık bir görünüm sunmaktadır. Simetrik tasarımın ve çevrilebilir kapağın sayesinde dış kapak soldan veya sağdan açılabilmektedir.

mistral elektrik panoları

Sınırsız Uygulama Çeşitliliği

mistral elektrik panoları

mistral elektrik panoları

Tüm uygulamalara uygun çok amaçlı seri

System pro E comfort MISTRAL41F serisinin basit yapısı dağıtım kutularının montajını hızlı ve kolay hale getirir. Ayrıca, dağıtım kutularının esnek tasarımları, kutuların sayısız uygulama gereksinimlerine kolayca adapte edilebilme olanakları verir.

ABB mistral elektrik panoları